Hiçbir ücret ödemeden,Ayrıcalıklı Müşterimiz olarak hemen %15, %25, %35 indirim ile ürünlerimizin tadını çıkarmaya başla! Daha fazla ürün tüket, daha büyük indirimlere ulaş.

Referans veren;
Sponsor ID: T1Y0092434
Sponsorun Soyadının ilk 3 harfi : GUN

 

 

 

herbalife-ayricalikli-uyelikÜrün almaya devam ettikçe indirim oranınız hızla değişir ve gün geçtikçe daha fazla indirim hakkı kazanırsınız. Bu Herbalife ürünleri uzun vadede kullanmanıza ve daha fazla sonuç almanıza olanak sağlar.

Herbalife üyesi olarak ürünleri ne kadar indirimli alırım? Herbalife ürünlerini daha ucuza almak için üyelik gerçekleştirdiniz. Şimdi bakalım ürünleri ne kadara alacaksınız? Herbalife üyelik programı belirli aşamalardan oluşmaktadır, ilk aşamada satın alacağınız her üründen %15 indirim alırsınız. Yani örneğin 100 TL’lik bir ürün almak istiyorsunuz, normal fiyatı 100 TL iken siz aynı ürünü 85 TL’ye alırsınız. Her alışverişinizde puan kazanırsınız ve puanlarınızı Herbalife profilinizden takip edebilirsiniz. Kazandığınız puanlar 100 puana ulaştığınızda indirim oranınız %25 olur. Yani 100 TL’lik ürünü 75 TL’ye almaya başlarsınız. Aynı yıl içerisinde 500 puana ulaşırsanız tam %35 indirim kazanırsınız. Yani aynı ürünü sadece 65 TL’ye alırsınız.

Harika değil mi?